Reference

  Paní doktorko, ani Vám nedokážu dost poděkovat. Váš kurz a následná osobní terapie mi tak pomohly, že se můj život radikálně obrátil k lepšímu. Jsem Vám vděčná za Vaše vedení. Chodím na chemoterapii, ale svůj strach už zvládám a vidím, jako u Vás na stěně, svoji perspektivu. S manželem se to urovnalo a moje nová vnučka přináší další naději do mého života. Přesně jak jste říkala. Těším se na další setkání!

  Marta K.

  Některé věci fungují i když jsem to nečekala. Vím o sobě věci, které jsem tušila, ale nepovažovala jsem je za důležité. Ubezpečila jsem se, že v mnohém jdu správnou cestou – časové plánování atd. Uvažuji o účasti na kurzu o interpersonálních vztazích.

  prim. MUDR. Jitka Čulíková

  Odnáším si pocit sebedůvěry a uvědomění si své identity a návod jak dál ve svém snažení dojít ke svému cíli.

  Kováčová

  Z kurzu jsem upřímně nadšená. Jsem velmi ráda, že jsem se zúčastnila. Paní doktorko, způsob, kterým vysvětlujete psychické procesy a pravidla je velmi přirozený, pro každého pochopitelný a v neposlední řadě i zábavný. Celý kurz byl nabitý pozitivní energií, ze které ještě dlouho budu čerpat. Velice děkuji a přeji mnoho energie do Vašich dalších kurzů i do života.

  Michaela

  Nečekat na osud a jít si za svým cílem. Upevnění přesvědčení, že dokáži víc než si myslím.

  Jaroslava Hovorková

  Odnáším si pocit, že jsem udělala dobrou věc, že jsem udělala něco pro sebe. Překvapení – kolik věcí mám ve svých rukou, že můžu ovládat své myšlenky, pocity, že se můžu velice rychle zbavit negativní myšlenky. Jsem rozhodnuta aplikovat získané dovednosti profesně i v soukromí. Dovedu si zorganizovat čas tak, abych ho měla i pro sebe.

  Miriam

  Toto školení mi změnilo život. Poznala jsem sama sebe, získala větší sebedůvěru a hlavně našla partnera, kterého jsem chtěla. Metoda paní doktorky opravdu funguje. Žiju teď spokojený život a jsem v pohodě. Dokážu se ozvat, co se mi líbí a nelíbí. To jsem předtím neuměla. Lépe chápu lidi kolem sebe.

  Jitka V.

  Jsem důležitá, mám místo na tomto světě a různé úlohy, které dokážu splnit, když využiji svoje schopnosti. Nejsem sama a když nejsem sama tak toho zvládnu mnohem víc, než jsem si myslela. Částečně jsem se našla a pochopila.

  Adriana K.

  Podobné tréninky, které dávají praktické návody, jak se vyhnout bezvýchodným a konfliktních situacím, jsou neocenitelné! Perfektní seminář, líbí se mi uváděné příklady k jednotlivým tématům, škoda, že jsem tuto možnost neměla před 20 lety. Tento seminář mi přináší lepší sebeobranu při práci. Skoro denně řešíme vypjaté situace s klienty a někdy i mezi personálem. Děkuji za možnost být na tomto semináři! Přínosné! Vždy jsem ustupovala do ústraní, žila s pocitem méněcennosti. Umění říci „ne“ je důležité jak v profesním, tak i soukromém životě!!! Uvědomila jsem si vlastní osobnost, že mám právo na svůj vlastní názor. Nejvíce mi vadí „mlžení“ . Je to velmi časté; jak jsem začala používat upřesňující trychtýř, on rychle debatu končí. Určitě uplatním i metodu „je to váš názor, máte na něj právo“. Důležité: Mám povinnost starat se o své zdroje - čas a energii. Děkuji za krásné dva dny. Vaše přednášky jsou pro můj osobní život přínosné a těším se, až použiji některé slovní obraty v praxi… UŽ NEBUDU ŠEDÁ MYŠKA V KOUTĚ!

  Jana Čep.

  Vážená paní doktorko, děkuji za odkaz na trénink projevů emocí a týdenní tvorbu budoucna . Už jsem si zkoušela mikrovýrazy a skutečně to vyžaduje cvik a pozornost. Opět jsem Vaším  proškolením spoustu získala!!! Přeji krásné jarní dny a hodně energie!

  Hana Krpálková

  Odnáším si hodně informací, vše bylo podáno věcně, srozumitelně, je fajn, že se každý může zeptat i na věci, na které já osobně mám ostych se ptát. Mám obavu z výsměchu, a tady se dostane všem rady a porozumění. Mám zodpovězeny otazníky, které mě delší dobu trápily.

  Marta. Š.

  Projasnilo se mi, jaké mám v sobě sebesabotážní vzorce z dětství, v jaké posloupnosti se nabalovaly. A co mám systematicky dělat k tomu, abych to napravila. Proběhla částečná náprava změnou skrytých přesvědčení. Pochopila jsem, že klíčem ke změně jsem jen a jen já sama. Mám v sobě tu schopnost a sílu rozpohybovat tu změnu.

  Jana O.

  Díky Vám umím pojmenovat, vytáhnout svoji „příšeru“, ukázat ji a zpracovat ji. Netušila jsem, že záležitost, na kterou se snažím najít odpověď roky (ale kvůli které jsem původně nepřijela) tady vyřeším. Ukázala jste mi, JAK. Je to osvobozující! DĚKUJI

  Mirka

  Nevěděla jsem co od toho čekat. Nemyslela jsem si, že najdu sama sebe a smysl života. Překonala jsem sebe sama a vím, že když si něco stanovím, tak to dosáhnu. Tak trochu mě to osvobodilo a cítím se spokojenější a lehčí. Jen to musím opakovat, aby to bylo přirozené.

  Monika K.

  Odnáším si pocit, že jsem udělala dobrou věc, že jsem udělala něco pro sebe. Překvapení – kolik věcí mám ve svých rukou, že můžu ovládat své myšlenky, pocity, že se můžu velice rychle zbavit negativní myšlenky. Jsem rozhodnuta aplikovat získané dovednosti profesně i v soukromí. Dovedu si zorganizovat čas tak, abych ho měla i pro sebe. Děkuji Vám!

  Miriam

  Toto školení mi změnilo život. Poznala jsem sama sebe, získala větší sebedůvěru a hlavně našla partnera, kterého jsem chtěla. Metoda paní doktorky opravdu funguje. Žiju teď spokojený život a jsem v pohodě. Dokážu se ozvat, co se mi líbí a nelíbí. To jsem předtím neuměla. Lépe chápu lidi kolem sebe.

  Jitka V.

  Pocit štěstí. Poučila jsem se, zjistila jsem, že jsem řešila neřešitelné dobře a mělo vše dobrý závěr. Jsem šťastná. Děkuji

  Ivana

  Nečekat na osud a jít si za svým cílem. Upevnění přesvědčení, že dokáži víc než si myslím.

  Jaroslava Hovorková

  Odnáším si pocit sebedůvěry a uvědomění si své identity a návod jak dál ve svém snažení dojít ke svému cíli.

  Kováčová

  Co jsem si odnesla z kurzu? Změnila jsem názor na psychology. Po loňských zkušenostech z testu u psychologa v rámci rozvodového řízení jsem na psychology měla velmi skeptický názor. Teď se mi zdá, že jsem potkala psycholožku, která rozumně uvažuje a dokáže svým klientům doopravdy poradit. Seminář byl velmi zajímavý a poučný, jsem ráda, že jsem ho absolvovala. Děkuji!

  J.

  Odnáším si několik návodů na řešení řady problémů. Určitě je pro mne tento kurz poučením a budu se snažit využít představené techniky v osobním i pracovním životě. Myslím, že je hodně přínosné provádět praktická cvičení – dávají více než pouze přednášení. Děkuji za příjemně prožitý víkend!

  D.

  Jsem důležitá! Nejdůležitější! Do podvědomí si uložím instrukci jaká chci být, tudíž jaká jsem. Pocity u promítnutého nepříjemného vyměním za pocity u promítnutého příjemného, a nepříjemné se stane příjemným. Pokud cítím, že dojde ke zkratkovitému jednání, použiji kotvu, která mne uvede do stavu příjemného prožitku a zklidní mne, nedojde k výbuchu.

  A.

  Fyzično a duševno nemůže být dlouhodobě v nesouladu. Podvědomí musíme dát příkaz, staré zvyky nejdou měnit lehce. Amygdala nepřemýšlí. Musím vědět, co chci, pak to dokážu. Na všechno důležité ve svém životě mám dostatek času. Všechno závisí na mně!

  A.

  Odnáším si přesvědčení, že já jako osobnost jsem důležitá, schopná. Jakmile myslím kladně, i můj postoj se změní, řeč těla „mluví“ optimisticky. Vše, co chci, myslet v pozitivních myšlenkách (tu zkoušku udělám), a ono se to splní. Nevsugerovávat si myšlenku „já to asi neudělám“ (negativní postoj NE!) Osobu, která mě sráží na kolena a nechce situaci se mnou řešit, ještě polituji, ale nebudu se trápit, nestojí to za to. Začnu si více věřit, že jsem svým způsobem nenahraditelná.

  Anonymně

  Z kursu si odnáším konkrétní návody na řešení důležitých životních situací. Nové výrazy a informace. Uvědomění si různých rezerv, které v sobě člověk má a jen je musí začít využívat. Uvědomění, že na sobě musím dále pracovat, že musím a chci ostatní více oceňovat, vžít se do konkrétních situací a hlavně si opakovat často větu, že když budu mlčet a poslouchat, dozvím se něco zajímavého. Zejména to, že konflikty jsou skvělou výzvou J Ze srdce děkuji paní doktorko!

  Anonymně

  Pobyt zde přinesl uvolnění, potvrzení, že jsem udělala dobře, dobitá energie, nasměrování k ukončení problému, nastartování do budoucnosti, těším se. Pochopení, jak se asi manžel cítil, když jsem se mu konečně postavila, proč tak reagoval. Věřím, že všechno, co mě teď trápí, zvládnu.

  Bloumová

  Dobrý pocit. Přesvědčení, že nejenom budu lepší, prostě jsem! Poznání, že může být všechno lepší, záleží na tom, jaký si to udělám Těším se z odstranění mých stínů z minulosti Děkuji za práci, kterou jste nám věnovala a určitě jsme se neviděly naposledy!

  Anonymně

  Je toho moc, jsem ráda, že jsem přijela. Uvědomuji si, že je to pro mě důležité. Co jsem se naučila? Jsem trpělivá Mám nadhled Jsem důležitá Vím, že to zvládnu. A kyvadlo nezůstává stát. Paní doktorko děkuji! J

  Anonymně

  Nepíše se mi příliš lehce o takových věcech, přiznat svoji slabost. Jsem si ale jistá, že v tom nejsem sama. Je to třeba sdílet a také si musíme navzájem pomáhat, proto o tom musím mluvit! Blížím se k tomu, co považuji za veledůležité, sdílet se svými kolegyněmi, s Vámi. Úžasná paní doktorka Sládková mi pomohla opět najít samu sebe. Lepší se moje sebevědomí a tím pádem i pracovní výkonnost. Učím se chovat asertivně a ne „nasertivně“, jak já říkám. S tím mi obrovsky pomohla a ještě pomáhá, když nastane nějaký problém, zavolám, domluvím si konzultaci. Pro mne je to vlastně taková supervize. Musím zdůraznit, úžasná supervize. Opravdu nepřeháním, kolegyně a kolegové. Nebýt toho, asi bych nikdy nepřišla na to, co vše jsem schopna zvládnout a na sobě odpracovat.

  Zdenka K.

  Absolvování kurzu mi přineslo nový pohled, že můžeme zlepšit naše vztahy na základě podvědomí i snahy či cílů. Zajímavé a působivé – profesionální, které vzbuzuje důvěru. Stojí asi za snahu zkoušet něco změnit a vždy se dozvědět něco nového, co nás obohatí.

  Zl.

  1. Uvědomění si sama sebe 2. Uvědomění si svých schopností 3. Uvědomění si své hodnoty 4. Odnáším si návod, jak si lépe zorganizovat čas

  Anonymně

  Děkuji za všechny informace a poznatky, které od Vašich přenášek vždy získávám. Poznání sebe sama je pro mne důležitější, než snad poznávání těch druhých.

  Š.

  Kurz byl – je přínosem pro růst v mém osobním životě. Komunikací s lidmi, poznáním více nich i sebe samé. Jiný pohled na řešení problémů. Další kurz bych ráda navštívila, těším se.

  M.U.

  Kurz byl velice obohacující. Dokážu lépe porozumět lidem, brát je takové, jací jsou. Po kurzu jsem klidnější a myslím si, že dokážu lépe zvládat situace, ve kterých jsem si dřív nebyla jistá. Jsem sebevědomější. Získala jsem nový pohled na lidi.

  D.

  Navštěvuji přednášky paní doktorky Sládkové často, teoretické přednášky jsou velice poučné. Nyní s praktickým nácvikem mám velmi silný zážitek, pocity dosti emocionální. Jsem překvapená, jak psychika dokáže ovlivnit chování a jednání člověka a chci tyto cvičení a techniky dále využívat ve svém životě.

  Št.

  Stáhnout eBook
  Komunikujte s jistotou ZDARMA